Адреса:
ул. „Рузвелтова“ бр. 3
Скопје
1000
Македонија
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
02/3080-193; 02/3080-176
Факс:
02/3080-177
Останати информации:

в. д. директор: Зоранчо Малинов
Секретар: Милан Шарац

Developed by Cube Systems